Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW KOŁA 2016

Submitted by on Cz, 14.07.2016 - 08:30

W DNIU 08.05.2016 R. W „OSADZIE MYŚLIWSKIEJ” W ALBIGOWEJ OBYŁO SIĘ WALNE ZGROMADZENIE CZŁONKÓW WOJSKOWEGO KOŁA ŁOWIECKIEGO
NR 154 „ROGACZ”
W RZESZOWIE.

 

 

 

    Rozpoczęcie obrad walnego zgromadzenia naszego koła  poprzedziło uroczyste wprowadzenie sztandaru.

 

     Prezes Koła kol. Jerzy MIZGAŁA  przypomniał w kilku słowach o 71 rocznicy kapitulacji III Rzeszy. Dla upamiętnienia zakończenia drugiej wojny światowej uczczono minutą ciszy poległych ludzi, a w szczególności 6 milionów obywateli Polski. Od tego czasu minęło 71 lat. W tym czasie żyjemy w pokoju. Szanujmy to - zaapelował mówca.

     W dalszej części dyskutowano między innymi nad poprawą gospodarki łowieckiej, finansami oraz  sprawami które pomogą utrzymać wysoki poziom zarządzania kołem.

    

Szczególnym wydarzeniem tego dnia, było uhonorowanie dwóch seniorów naszego koła i wręczenie im listów gratulacyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rudolf  MILASZEWSKI  obchodził 70- lecie przynależności do PZŁ.                                        Walenty MAŁECKI obchodził 65 - lecie przynależności do PZŁ.

    

 

Wręczono Medale Zasługi Łowieckiej i wyróżnienia za prace na rzecz koła.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Dyskusja tocząca się wśród członków była rzeczowa i konstruktywna. Pozwoliło to w sprawny sposób przeprowadzić Walne Zgromadzenie Członków Koła, które trwało niespełna dwie godziny. Po czym wyprowadzano Sztandar Koła i obiadem rozpoczęto nieoficjalną część spotkania.

 

WiWi

 

 

 

Czytany 1822 razy

Księżyc

Pogoda

pogoda meteo.pl

Logowanie

A4 Infociacho