Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 44

STRZELNICA

Submitted by on Cz, 09.04.2015 - 11:44

POKAZ NA STRZELNICY SKSS "DRAGON" W SIEDLCACH

Członkowie naszego koła czynnie uczestniczący w zawodach sportowych, zostali zaproszeni do udziału w pokazie SKSS "DRAGON" w Siedlcach. Siedlecki Klub Strzelecki to Stowarzyszenie skupiające ludzi zainteresowanych i czynnie uprawiających strzelectwo różnego rodzaju. Także wielobój myśliwski. W nowo wyremontowanym obiekcie krytej strzelnicy, przygotowano i zgromadzono wiele ciekawych egzemplarzy broni, oraz zaprezentowano nowe stanowiska do strzelania sportowego w tym również strzelania IPSC.

Przygotowując się do zawodów strzelcy mogą liczyć na fachową pomoc i doradztwo ze strony instruktorów. SKSS "DRAGON" szkolił i ukształtował wielu tytułowanych strzelców, także w strzelaniach SKEET i TRAP (również z naszego koła Śmiech)

Wśród wystawionej broni znajdowały się egzemplarze w popularnych kalibrach 308 win. oraz 223 rem. wykorzystywanych przez myśliwych do polowania. Broń sprawia wrażenie nieco futurystyczne (plastikowe kolby), ale pod względem celności i niezawodności robiła wrażenie.

Można było również zapoznać się z bronią krótką (lewolwerami i pistoletami samopowtarzalnymi) wykorzystywanymi do celów sportowych, a do niedawna używanej w celach myśliwskich do dochodzenia postrzałków.

 

                                                                                                                                

                                                                                                                                 Darz Bór

Czytany 1289 razy

Księżyc

Pogoda

pogoda meteo.pl

Logowanie

A4 Infociacho